Ten skvělý jarní měsíc už je ve finiši, a já ho zdaleka tak nevyužil, jako tomu bývalo kdysi. No jo, není ten čas. A když už se nějaký najde, drhne to jak hokej naší repre…U nory nic, datel hnízdí na špatném stromě, rákosníci slyšitelní ale neviditelní, ledňáčci zase nehnízdí tam, kde roky hnízdívali… a tak dále a dále. A tak občas něco málo potkám v lese na cestách. Ale fakt jen občas. Srnčí z jelení cesty je ještě z konce dubna. Ten večer se tam poflakovaly 4 kousky, samé srny. Potom dlooooouho nic, až tento víkend se něco málo podařilo. […]
Read the full post